ولی قلیچی
فرماندار شهرستان صالح آباد

           
۱۳۹۸/۱۲/۰۵

استاندار خراسان رضوی:

سیاست‌های وزارت بهداشت را در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا رعایت خواهیم کرد

استاندار خراسان رضوی گفت: در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا سیاست‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را رعایت خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که در دفتر امام جمعه مشهد مقدس برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات در استان اظهار کرد: ۸۲ هزار نفر شامل هیات‌های اجرایی دست اندر کار برگزاری انتخابات بودند.
وی با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات خراسان رضوی از 10ماه گذشته افزود: 25 هزار نفر از نیروهای امنیتی از جمله نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه پاسداران، دستگاه‌های امنیتی و اداره کل اطلاعات استان تامین امنیت این رویداد را بر عهده داشتند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه انتخابات به نحو مناسبی در استان برگزار شد، اضافه کرد: به دلیل وجود هماهنگی و همکاری در اجرا و نظارت، یک انتخابات کاملا باشکوه در خراسان رضوی برگزار شد.
رزم‌حسینی در رابطه با میزان درصد مشارکت مردم استان در انتخابات بیان کرد: خراسان رضوی در بین کلانشهرهای کشور از جمله تهران، تبریز، اصفهان، فارس، از نظر میزان مشارکت رتبه برتر را کسب کرد. بر این اساس استان خراسان رضوی از متوسطه مشارکت کشور نیز حدود ۵ درصد بالاتر است.
وی در خصوص ویروس کرونا ضمن ارائه توضیحاتی، خاطرشان کرد: باتوجه به چند مرز مستقر در استان، از حدود ۲۵ روز پیش، نخستین جلسات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان خراسان رضوی برگزار شد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعیین شده است، تصریح کرد: در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا سیاست های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را رعایت خواهیم کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۰۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان