ولی قلیچی
فرماندار شهرستان صالح آباد

           
۱۳۹۸/۰۹/۲۴

قلیچی در همایش ارکان مساجد؛

مسجد کانون وحدت است

مسجد کانون وحدت است و در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است ، وظیفه همگان است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به اتحاد و انسجام ملی در رفتار ، کردار و گفتار پایبند باشند تا در مقابل دشمنان این مرز و بوم یکپارچه و متحد عمل کنیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صالح آباد ، ولی قلیچی فرماندار در همایش ارکان مساجد که با حضور هیات امنا و فعالین حوزه مساجد شهرستان در شهر صالح آباد برگزار شد ، گفت : مسجد کانون وحدت است و در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است ، وظیفه همگان است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به اتحاد و انسجام ملی در رفتار ، کردار و گفتار پایبند باشند تا در مقابل دشمنان این مرز و بوم یکپارچه و متحد عمل کنیم .
قلیچی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که یکی از علل پیروزی انقلاب اسلامی را اقبال عمومی مردم از مساجد عنوان نمودند، افزود ؛  مسجد می‌تواند به کانون توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی تبدیل شود .
وی افزود : هیات امنای مساجد در اجرای بیانیه گام دوم رهبری زمینه حضور پررنگ جوانان را در مساجد فراهم کنند .
فرماندار صالح آباد ادامه داد: هرچه فاصله فرزندان ما از مساجد بیشتر می شود به همان میزان آسیب‌های اجتماعی ما در سطح جامعه افزایش پیدا می کند .
قلیچی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات در دوم اسفندماه سال جاری گفت : با حضورومشارکت گسترده مردم و همکاری اعضای هیات اجرایی، نظارت و بازرسی این اطمینان را می دهیم که انتخابات در کمال آرامش، امنیت ، صحت و سلامت برگزار خواهد شد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری صالح آباد
تعداد بازدیدها : ۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان