ولی قلیچی
فرماندار شهرستان صالح آباد

           
۱۳۹۸/۰۹/۲۴

قلیچی در همایش ارکان مساجد؛

مسجد کانون وحدت است

مسجد کانون وحدت است و در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است ، وظیفه همگان است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به اتحاد و انسجام ملی در رفتار ، کردار و گفتار پایبند باشند تا در مقابل دشمنان این مرز و بوم یکپارچه و متحد عمل کنیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صالح آباد ، ولی قلیچی فرماندار در همایش ارکان مساجد که با حضور هیات امنا و فعالین حوزه مساجد شهرستان در شهر صالح آباد برگزار شد ، گفت : مسجد کانون وحدت است و در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است ، وظیفه همگان است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به اتحاد و انسجام ملی در رفتار ، کردار و گفتار پایبند باشند تا در مقابل دشمنان این مرز و بوم یکپارچه و متحد عمل کنیم .
قلیچی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که یکی از علل پیروزی انقلاب اسلامی را اقبال عمومی مردم از مساجد عنوان نمودند، افزود ؛  مسجد می‌تواند به کانون توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی تبدیل شود .
وی افزود : هیات امنای مساجد در اجرای بیانیه گام دوم رهبری زمینه حضور پررنگ جوانان را در مساجد فراهم کنند .
فرماندار صالح آباد ادامه داد: هرچه فاصله فرزندان ما از مساجد بیشتر می شود به همان میزان آسیب‌های اجتماعی ما در سطح جامعه افزایش پیدا می کند .
قلیچی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات در دوم اسفندماه سال جاری گفت : با حضورومشارکت گسترده مردم و همکاری اعضای هیات اجرایی، نظارت و بازرسی این اطمینان را می دهیم که انتخابات در کمال آرامش، امنیت ، صحت و سلامت برگزار خواهد شد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری صالح آباد
تعداد بازدیدها : ۱۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۲۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۲ نفر
آماربازدیدکنندگان