ولی قلیچی
فرماندار شهرستان صالح آباد

           
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

فرماندار صالح آباد ؛

نقاط مرزی که ویترین کشورند ، باید آباد ترین نقطه کشور باشند

منابع طبیعی شهرستان صالح آباد پهنه گسترده ای دارد و با توجه به اینکه منابع آبی در این منطقه هدررفت دارد ، اهمیت و ضرورت اجرای طرح های آبخیز داری را دوچندان می‌کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صالح آباد ، صبح امروز ولی قلیچی فرماندار صالح آباد در جلسه بررسی پروژه های منابع طبیعی شهرستان گفت : مناطق مرزی ما که ویترین کشور هستند ، باید از آبادترین نقاط کشور باشند تا مرزنشینان و مرزداران غیور ماندگاری داشته باشند .
وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت مردم کشاورزی و دامداری است ، گفت : منابع طبیعی شهرستان صالح آباد پهنه گسترده ای دارد و با توجه به اینکه منابع آبی در این منطقه هدررفت دارد ، اهمیت و ضرورت اجرای طرح های آبخیز داری را دوچندان می‌کند .   
قلیچی با بیان اینکه اجرای پروژه های آبخیزداری ضمن حفظ منابع آبی ، مهار سیلاب های ویرانگر را به همراه خواهد داشت و در این راستا می توان از مشارکت های مردمی بهره مند شد .
وی با اشاره به معادن موجود در شهرستان نیز گفت : صالح آباد دارای معادن غنی مختلفی از جمله معدن زغال سنگ ، معدن سنگ باریت  و سرب است که باید به منظور استفاده از این ظرفیت و پتانسیل به استقبال سرمایه گذاران رفت .

گفتنی است در پایان این جلسه توسلی به عنوان مسئول نمایندگی منابع طبیعی شهرستان صالح آباد معارفه شد . 


منبع : زیرپرتال فرمانداری صالح آباد
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان