ولی قلیچی
فرماندار شهرستان صالح آباد

           
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

فرماندار صالح آباد ؛

نقاط مرزی که ویترین کشورند ، باید آباد ترین نقطه کشور باشند

منابع طبیعی شهرستان صالح آباد پهنه گسترده ای دارد و با توجه به اینکه منابع آبی در این منطقه هدررفت دارد ، اهمیت و ضرورت اجرای طرح های آبخیز داری را دوچندان می‌کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صالح آباد ، صبح امروز ولی قلیچی فرماندار صالح آباد در جلسه بررسی پروژه های منابع طبیعی شهرستان گفت : مناطق مرزی ما که ویترین کشور هستند ، باید از آبادترین نقاط کشور باشند تا مرزنشینان و مرزداران غیور ماندگاری داشته باشند .
وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت مردم کشاورزی و دامداری است ، گفت : منابع طبیعی شهرستان صالح آباد پهنه گسترده ای دارد و با توجه به اینکه منابع آبی در این منطقه هدررفت دارد ، اهمیت و ضرورت اجرای طرح های آبخیز داری را دوچندان می‌کند .   
قلیچی با بیان اینکه اجرای پروژه های آبخیزداری ضمن حفظ منابع آبی ، مهار سیلاب های ویرانگر را به همراه خواهد داشت و در این راستا می توان از مشارکت های مردمی بهره مند شد .
وی با اشاره به معادن موجود در شهرستان نیز گفت : صالح آباد دارای معادن غنی مختلفی از جمله معدن زغال سنگ ، معدن سنگ باریت  و سرب است که باید به منظور استفاده از این ظرفیت و پتانسیل به استقبال سرمایه گذاران رفت .

گفتنی است در پایان این جلسه توسلی به عنوان مسئول نمایندگی منابع طبیعی شهرستان صالح آباد معارفه شد . 


منبع : زیرپرتال فرمانداری صالح آباد
تعداد بازدیدها : ۱۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۲۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان